До уваги мешканців міста!


На сьогоднішній день    КП «Марганецьке ВУВКГ»ДОР» знаходиться у важкому фінансово-економічному стані і за  підсумками 2015 року підприємство отримало збитковий  фінансовий результат — 7165,8 тис. грн..
Основними  факторами збиткової діяльності є зростання цін тарифів на основні технологічні матеріали, реагенти, електроенергію, газ та інші ресурси. З цих причин підприємство не в повному обсязі сплачує за електроенергію і станом на 01.06.2016 року її заборгованість склала  —  5972,2тис.грн.
Розрахунок за електроенергію  у поточному році очікується за рахунок погашення заборгованості бюджету перед підприємством:
—    за надання пільг та субсидій населенню  — 303,4 тис. грн..
—    відшкодування з різниці в тарифах  — 3929,8 тис.грн.
При фінансуванні з бюджету всіх вказаних сум, оплата за електроенергію використану у 2016р. буде вище 100%.
У зв’язку з існуючою заборгованістю за спожиту електроенергію перед ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго», КП «Марганецьке ВУВКГ»ДОР»  отримує повідомлення про обмеження або повне відключення об’єктів водоканалу від електропостачання, та постійно знаходиться під загрозою відключення. Що потягне за собою відсутність води у мешканців та підприємств міста, знеструмлення каналізаційних споруджень призведе до скиду стічних вод в навколишнє середовище та катастрофічних наслідків екологічного характеру.
Враховуючи обставини що склалися та з метою запобігання відключення об’єктів водоканалу від електропостачання, міськводоканал звертається до усіх споживачів з проханням ТЕРМІНОВО оплатити поточні нарахування і борги за отримані послуги з водопостачання та водовідведення!
Несплата боргу призведе до припинення водопостачання населенню та підприємствам міста!
Наша спільна мета  — не допустити відключення міста від водопостачання та водовідведення.
Підприємство щоденно проводить роботу з боржниками та розроблені заходи по зменшенню заборгованості серед населення та підприємств міста.
З питань погашення заборгованості та поточним платежам за воду та стоки звертатись до міськводоканалу за адресою:  вул. Дніпровська, буд.2-а. з понеділка по п’ятницю (з 8:00 до 16:00) абонентський відділ  каб. № 6, №8 або за телефоном 6-01-24 або 6-01-23, 6-01-14 (приймальня).