До уваги абонентів КП «Марганецьке ВУВКГ»ДОР»


які мають заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення!

          У зв’язку зі змінами до законодавства, з  січня 2019 року всі водоканали України можуть залишитися без енергопостачання, так як новий закон зобов’язує комунальні підприємства здійснювати 100 % передплату за електроенергію постачальнику, що наразі є фактично неможливо. 

КП «Марганецке ВУВКГ»ДОР» не збирає передплату зі своїх абонентів і виставляє рахунки лише за фактичним споживанням води. Перевести на теперішній час на передплату своїх абонентів і налагодити нову фінансову систему розрахунків КП «Марганецке ВУВКГ»ДОР»  не є можливим, тому що це потребує часу і змін у фінансовій діяльності. Втім, ця проблема не турбує ні законодавців, ні енергетичних монополістів, які новим законом фактично паралізують роботу нашого підприємства. КП «Марганецке ВУВКГ»ДОР»  шукає альтернативні шляхи, для закупівлі електроенергії аби забезпечити водою населення м.Марганця та Томаківського району.

           Для виконання вимог нового законодавства, з метою недопущення збоїв в роботі підприємства щодо надання послуг водопостачання та водовідведення споживачам, КП «Марганецке ВУВКГ»ДОР» звертається до абонентів, які мають заборгованість за надані послуги, негайно  її  погасити. 

        Також,  доводимо до відома абонентів-боржників, що КП «Марганецке ВУВКГ»ДОР» найближчим часом  планує розмістити  на сайті інформацію  щодо  боржників, з врахуванням  вимог  законодавства про захист персональних даних.

При виникненні будь-яких питань щодо оплати, для проведення звірки та уточнення даних по стану оплати Ви можете звернутись до абонентського відділу підприємства за адресою: вул. Дніпровська, 2а , каб. №8. Тут же, у випадку необхідності, можна провести і оплату за спожиті послуги у касі підприємства. Режим роботи прийому абонентів: понеділок-четвер — з 8:00 до 16:30, п’ятниця – з 8:00 до 15:15.

Якщо Ви не маєте можливості особисто відвідати підприємство, то можливо провести звірку

  • зателефонувавши за одним із номерів (05665) 6-01-23, 050-36-32-282,
  • надіславши запит на електронну адресу підприємства office@margvk.dp.ua.

Відповідь на Ваші запити щодо уточнення заборгованості, нарахування, оплати тощо Ви гарантовано отримаєте у найкоротший термін.

Дякуємо за порозуміння.

Адміністрація КП «Марганецке ВУВКГ»ДОР»