Важливе повідомлення!!!


У зв’язку з введенням в дію з 1 травня 2019 року Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживачам, які мають заборгованість за спожиті послуги КП «Марганецьке ВУВКГ»ДОР» матиме право обмежувати (припиняти) надання послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення споживачам до погашення заборгованості в повному обсязі за спожиті комунальні послуги.

Шановні абоненти, просимо терміново вжити заходи по оплаті існуючої заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення, в протилежному випадку нашим підприємством з 1 травня 2019 року – дня введення в дію Закону, будуть розпочаті роботи з індивідуального обмеження послуг водопостачання та водовідведення боржникам.

КП «Марганецьке ВУВКГ»ДОР» не хоче допустити ситуації, коли значна частина населення міста може залишитись без води через борги.

У зв’язку з цим наше підприємство хоче допомогти вирішити проблеми боржників у двосторонньому діалозі із кожним споживачем індивідуально. Водоканал готовий вивчити проблему кожного боржника та запропонувати оптимальний варіант її вирішення.

Головне, щоб самі боржники усвідомили необхідність вирішення власних проблем та вступили в конструктивний діалог з Міськводоканалом, поки для цього ще є час.

Перевірити наявність заборгованості та отримати повну інформацію по особовому рахунку Ви можете за телефонами:

(05665) 6-01-23; (05665) 6-01-19; (05665) 6-01-24; (050) 36-32-282 або направивши повідомлення на електронну адресу абонентного відділу abonent@margvk.dp.ua.

Чекаємо на Вас в КП «Марганецьке ВУВКГ»ДОР» в залежності від місця проживання:

м. Марганець – вул. Дніпровська, 2а, каб.5,6,8;

смт. Томаківка – вул. Я.Мудрого, 2а.