Важливе повідомлення!


Шановні абоненти!

Комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Марганецької міської ради» повідомляє, що згідно з п.1 ст. 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», всі засоби вимірювальної техніки, в тому числі засоби обліку холодної води, підлягають періодичній повірці. Відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від13.10.2016 № 1747 «Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями» повірку лічильника води потрібно здійснювати кожні чотири роки з дня попередньої повірки. Тобто, лічильники, що виготовлені до 2015 року та не проходили державну повірку, до експлуатації допускатися не можуть.

Оскільки лічильник води є власністю споживача, він несе повну відповідальність за його утримання та експлуатацію. Тому, всі роботи пов’язані з періодичною повіркою (демонтаж, транспортування та монтаж) здійснюються за рахунок власників засобів вимірювальної техніки. Коли настає час повірки приладу обліку КП «ВУВКГ» ММР надсилає абоненту повідомлення. Отримавши такий лист споживач повинен звернутися до абонентного відділу із завою на розпломбування лічильника. Після чого призначається дата розпломбування лічильника, що виконується лише контролером КП «ВУВКГ» ММР. Демонтаж, транспортування та монтаж лічильника виконується абонентом самостійно. Повірку засобів вимірювальної техніки можна виконати в будь-яких повірочних лабораторіях підприємств і організацій, які мають ліцензії на їх проведення.

Відповідно до «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 періодична повірка засобів обліку води проводиться у строк, що не перевищує одного місяця. За цей час споживач сплачує за послуги згідно із середньомісячними показниками лічильників за попередні три місяці.

УВАГА! У разі не проходження повірки в обумовлені в повідомлені терміни, показання приладу обліку для нарахування плати за спожиті послуги братися до уваги не будуть, нарахування плати за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення буде проводитися згідно з установленими нормативами (нормами) споживання з розрахунку на одну особу та на ведення особистого підсобного господарства.

Також хочеться звернутися до споживачів, які мають заборгованість за спожиті послуги! У зв’язку з введенням в дію з 1 травня 2019 року Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживачам, які мають заборгованість за спожиті послуги КП « ВУВКГ» ММР має право обмежувати (припиняти) надання послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення споживачам до погашення заборгованості в повному обсязі за спожиті комунальні послуги. Просимо терміново вжити заходи по оплаті існуючої заборгованості.

У зв’язку з цим наше підприємство хоче допомогти вирішити проблеми боржників у двосторонньому діалозі із кожним споживачем індивідуально. Водоканал готовий вивчити проблему кожного боржника та запропонувати оптимальний варіант її вирішення.

КП «ВУВКГ» ММР не хоче допустити ситуації, коли значна частина населення міста може залишитись без води через борги.

Адміністрація КП «ВУВКГ» ММР