Щодо оплати за комунальні послуги водопостачання та водовідведення


Шановні абоненти та споживачі послуг водопостачання та водовідведення!

В умовах карантинної ситуації в країні важливим є забезпечення населення послугами водопостачання та водовідведення. На сьогодні комунальне підприємство «Виробниче управління вордопровідно-каналізаційного господарства Марганецької міської ради» працює у штатному режимі.

Оплата споживачами напряму впливає на діяльність підприємства та надання ними життєво необхідних послуг. Враховуючи ситуацію, яка наразі склалася в Україні, несплата громадянами за житлово-комунальні послуги може призвести до складнощів у роботі підприємства.

Тому, для забезпечення безперебійної роботи підприємства просимо здійснювати своєчасну стовідсоткову оплату за послуги водопостачання та водовідведення, погашати заборгованість. Оплату рекомендовано здійснювати через онлайн сервіси. Онлайн платежі можна здійснювати через особистий кабінет на сайті підприємства та за допомогою інших можливих і загальнодоступних сервісів (Приват 24, Ощад 24, iPay, тощо).

Потурбуйтесь про людей похилого віку і допоможіть їм оплатити комунальні послуги онлайн.

Важливо щомісячно інформувати про показання приладів обліку води за телефонами (05665) 6-01-23, (05665) 6-01-19, 050-321-93-34, 050 363 22 82 та через особистий кабінет, а також за електронною адресою https:my.margavk.dp.ua

Доводимо до відома, що житлова субсидія не призначається у разі наявності простроченої заборгованості понад два місяці за послуги водопостачання та водовідведення.