Увага!!! Шановні споживачі!!! Важливо!!!


Оплата за послуги водопостачання та водовідведення у воєнний час – це можливість функціонувати підприємству та забезпечувати ВАС ВОДОЮ.

Головна та основна діяльність водоканалу полягає в забезпеченні послугами водопостачання та водовідведення.

Для стабільної та безперервної роботи підприємства особливо важливим є своєчасна оплата споживачами за комунальні послуги. Оплата напряму впливає на діяльність підприємства (оплату енергоносіїв, реагентів, матеріалів для ремонтних робіт тощо) та надання ВАМ життєво необхідних послуг. Враховуючи ситуацію, яка наразі склалася в Україні, несплата за житлово-комунальні послуги може призвести до складнощів у роботі підприємства.

Тому, для забезпечення безперебійної роботи підприємства ЗАКЛИКАЄМО здійснювати своєчасну стовідсоткову оплату за послуги водопостачання та водовідведення, погашати заборгованість. Оплату рекомендовано здійснювати через онлайн сервіси. Онлайн платежі можна здійснювати через особистий кабінет на сайті підприємства та за допомогою інших можливих і загальнодоступних сервісів (Приват 24, Ощад 24, iPay, тощо). Потурбуйтесь про людей похилого віку і допоможіть їм оплатити комунальні послуги онлайн.

Прийом абонентів КП «ВУВКГ» ММР здійснює щоденно з 8-00 до 16-30; пітниця з 8-00 до 15-00, (для каб№8 середа — не прийомний день).

Важливо щомісячно інформувати про показання приладів обліку води за телефонами (05665) 6-01-23, (05665) 6-01-19, 050-321-93-34, 050 363 22 82 та через особистий кабінет https:my.margavk.dp.ua

Адміністрація КП «ВУВКГ» ММР